Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Erdem KILIÇ

Yayın Danışmanı / Editor in Chief

Ferhat ESER

Editörler / Editors

Haldun AVCI

h.avci [ @ ] taraftar365.com

Şerife AŞKIN

s.askin [ @ ] taraftar365.com

İlhami KABA

i.kaba [ @ ] taraftar365.com

Levent EKİCİ

l.ekici [ @ ] taraftar365.com

Gece Editörü / Night Shift Editor

Mert BEYOĞLU

m.beyoglu [ @ ] taraftar365.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Mümtaz NUHVEREN

m.nuhveren [ @ ] taraftar365.com

Reklam /  Advertise

Remzi TEKİN

reklam [ @ ] taraftar365.com

İletişim / Contact

info [ @ ] taraftar365.com

Adres: Beyazıt Meydanı, Beyazıt Mh. Ordu Cad. No: 182 Fatih/Istanbul

Telefon: 0212 516 23 54

Reklam / Advertising

reklam [ @ ] taraftar365.com

Sistem Yönetimi / System Management

Yazılım / Software

WordPress / OHaber Teması

https://osgaka.net/

Yazılım / Software

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

taraftar365.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

taraftar365.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2017 taraftar365.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları taraftar365.com’a aittir. taraftar365.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar taraftar365.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

taraftar365.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. taraftar365.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the taraftar365.com. However, sometimes the taraftar365.com uses third parties to process your information. taraftar365.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the taraftar365.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the taraftar365.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the taraftar365.com and its services. When you use taraftar365.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the taraftar365.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler

www.taraftar365.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri iletisim@taraftar365.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Tema Tasarım | Osgaka.com